Zlewozmywaki

Zlewozmywaki

Ceramika i armatura to nie tylko elementy łazienkowe. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór najlepszej jakości zlewozmywaków. Dostępne są u nas zlewozmywaki stalowe, granitowe, szklane, akrylowe, konglomeratowe. Marki, których zlewozmywaki oferujemy, to Pyramis, Franke, Deante, Polimat, Steiner. Wybór zlewozmywaka decyduje o funkcjonalności wielu elementów kuchni, warto więc wybrać taki, który będzie współgrał z zabudową, jak i spełniał oczekiwania. Wśród bogatej oferty Hydro-Domu Klienci odnajdą najbardziej dopasowany do ich kuchni sprzęt.
Masz pytania? Zadzwoń!
Zlewozmywaki
Stalowe

Stalowe

Zlewozmywaki stalowe to ponadczasowe rozwiązanie, które wróciło do katalogów aranżacji wnętrz. Szeroki wybór tego typu zlewozmywaków dostępny jest w ofercie Hydro-Dom.
Granitowe

Granitowe

Zlewozmywaki granitowe to modne narzędzia kuchenne, które spełnią wiele potrzeb i wpasują się w rozmaite projekty. Wiele ciekawych modeli znanych marek stale dostępne są w naszej ofercie.
Szklane

Szklane

Zlewozmywaki szklane to ciekawe rozwiązanie, które zdobywa fanów wśród projektantów wnętrz. Praktyczne, jednocześnie modne elementy tego typu odnajdą Państwo w naszym sklepie.
Akrylowe

Akrylowe

Zlewozmywaki akrylowe sprawdzą się klientom, którzy cenią połączenie estetyki z funkcjonalnością. Obszerną gamę tego typu zlewozmywaków oferujemy naszym klientom na co dzień.
Konglomeratowe

Konglomeratowe

Zlewozmywaki konglomeratowe wiodą prym wśród wielu kuchennych wnętrz. Uniwersalne i niezwykle trwałe, z pewnością urozmaicą każde wnętrze.

Nasi partnerzy

Sklep Hydro-Dom współpracuje z wiodącymi markami w dziedzinie ceramiki, armatury i wyposażenia łazienek. Nasi partnerzy to najbardziej pożądani na rynku producenci, których produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.
Pyramis
Franke
Deante
Polimat
Quadron