Wanny

Wanny

Wymarzona wanna jest strefą relaksu, a jednocześnie poręcznym elementem do codziennej higieny. W Hydro-Dom dostępne są różne rodzaje wanien, takie jak wanny akrylowe i emaliowane, wolnostojące, narożne, z drzwiami. Dostępne modele pochodzą z najnowszych kolekcji marek, takich jak Sanplast, Cersanit, Koło, Polimat, Roca, Rea, Ferro. Nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednią wannę, by jednocześnie spełniała potrzeby klientów oraz perfekcyjnie komponowała się z wnętrzem łazienki.
Masz pytania? Zadzwoń!
Wanny
Wanny akrylowe

Wanny akrylowe

Wanny akrylowe to ponadczasowe narzędzia kąpieli, które mogą być jednocześnie dopełnieniem wnętrza. Sprawdź ofertę wyjątkowych wanien akrylowych w Hydro-Dom.
Wanny emaliowane

Wanny emaliowane

Wanny emaliowane to wciąż jedne z najbardziej popularnych wanien na rynku. Inspiracje do wnętrz z ich udziałem znaleźć można w topowych katalogach projektantów. Zobacz modele, które dopełnią Twoją łazienkę.
Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące to hit aranżacji łazienek ostatnich lat. Bogata oferta wanien wolnostojących Hydro-Dom spełni oczekiwania każdego klienta.
Wanny narożne

Wanny narożne

Wanny narożne to funkcjonalne rozwiązanie pełne komfortu dla użytkownika. Nieustannie modne, pozwalają stworzyć wiele aranżacji wnętrza. Sprawdź modele, jakie oferujemy w sklepie Hydro-Dom.
Wanny z drzwiami

Wanny z drzwiami

Wanny z drzwiami to przełom dla klientów, poszukujących komfortu wanny połączonego z funkcjonalnością prysznica. Stylowe elementy tego typu wanien odnajdziesz w naszej ofercie.

Nasi partnerzy

Sklep Hydro-Dom współpracuje z wiodącymi markami w dziedzinie ceramiki, armatury i wyposażenia łazienek. Nasi partnerzy to najbardziej pożądani na rynku producenci, których produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.
Sanplast
Cersanit
Koło
Polimat
Roca
Rea
Ferro