Podgrzewacze do wody

Podgrzewacze do wody

Podgrzewacze do wody to elementy, które w niektórych typach łazienek czy kuchni są wyposażeniem niezbędnym. Sklep Hydro-Dom prowadzi sprzedaż i doradztwo w kwestii bojlerów pojemnościowych, ogrzewaczy przepływowych, ogrzewaczy jednofunkcyjnych, grzejników łazienkowych. Wybór ogrzewacza to ważna decyzja, ponieważ sprzęt musi być najwyższej jakości.
Masz pytania? Zadzwoń!
Podgrzewacze do wody
Bojlery pojemnościowe

Bojlery pojemnościowe

Bojlery pojemnościowe – w ofercie Hydro-Dom odnaleźć można wyłącznie modele najwyższej jakości.
Ogrzewacze przepływowe

Ogrzewacze przepływowe

Ogrzewacze przepływowe, oferowane przez nasz sklep to modele sprawdzone, których niezawodność zachwyci każdego użytkownika.
Ogrzewacze jednofunkcyjne

Ogrzewacze jednofunkcyjne

Ogrzewacze jednofunkcyjne – wyselekcjonowane modele, spełniające wszystkie standardy – najwyższa jakość to nasz priorytet.
Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe to nie tylko element, zapewniający odpowiednią temperaturę. Najnowsze modele są również dopełnieniem stylu pomieszczenia. Grzejniki najwyższej jakości, wpisujące się w trendy, to oferta sklepu Hydro-Dom.

Nasi partnerzy

Sklep Hydro-Dom współpracuje z wiodącymi markami w dziedzinie ceramiki, armatury i wyposażenia łazienek. Nasi partnerzy to najbardziej pożądani na rynku producenci, których produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.
Elektromet
Galmet
Biawar
Kospel
Ariston
Junkers
Ferroli
Vaillant
Dafi
Bosch