Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe to istotne dopełnienie wyglądu i funkcjonalności łazienki. W naszym salonie oferujemy szafki podwieszane, stojące, komody, słupki, regały, szafki z lustrem, szafki narożne, szafki pod zlew. Producenci funkcjonalnych mebli, które sprzedajemy, to Cersanit, Koło, Elita, Dom – Stolarstwo Ogólne, Deftrans, Astor, Stolkar. Wybór mebli łazienkowych to często kwestia sporna przy urządzaniu wnętrza, warto więc wybrać rozwiązanie, które jednocześnie spełni żądania estetyczne i funkcjonalne – meble łazienkowe powinny mieścić wszystkie niezbędne elementy, których używamy na co dzień.
Masz pytania? Zadzwoń!
Meble łazienkowe
Szafki podwieszane

Szafki podwieszane

Szafki podwieszane w kolekcji Hydro-Dom to funkcjonalne meble, które wkomponują się w różne aranżacje łazienek, jednocześnie idealnie spełniając swoją funkcję – przechowywanie różnego rodzaju produktów.
Szafki stojące

Szafki stojące

Szafki stojące oferowane przez Hydro-Dom to wyselekcjonowane modele, których trwałość i praktyczne rozwiązania projektowe zadowolą najbardziej wymagających klientów.
Komody

Komody

Komody to istotny element wyposażenia łazienek, są bowiem pojemnymi meblami, które znacznie ułatwiają przechowywanie w tych pomieszczeniach. Zobacz ofertę najbardziej stylowych komód na rynku.
Słupki

Słupki

Słupki meblowe to praktyczne rozwiązanie, które pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń w łazience. Modele, oferowane przez Hydro-Dom, to jednocześnie meble zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.
Regały

Regały

Regały meblowe pozwalają podkreślić styl łazienki, oferują przestrzeń na niezbędne przedmioty, jak i modowe dodatki. Sprawdź ciekawą ofertę regałów na każdą kieszeń.
Szafki z lustrem

Szafki z lustrem

Szafki z lustrem to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w wielu wnętrzach. Tego typu szafki projektowane są obecnie w duchu nowoczesności i są kompromisem między wiszącym lustrem, a koniecznością wykorzystania przestrzeni wokół niego.
Szafki narożne

Szafki narożne

Szafki narożne to meble, które nie pozwolą na niewykorzystanie przestrzeni – tak cennego elementu każdej łazienki. Sprawdź ofertę stylowych szafek narożnych, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.
Szafki pod zlew

Szafki pod zlew

Szafki pod zlew odgrywają ogromną rolę w projekcie łazienki. Noszą ciężar zlewu czy umywalki, jednocześnie wpisując się w styl pomieszczenia. Ogromny wybór szafek pod zlew od najlepszych producentów gwarantuje Hydro-Dom.

Nasi partnerzy

Sklep Hydro-Dom współpracuje z wiodącymi markami w dziedzinie ceramiki, armatury i wyposażenia łazienek. Nasi partnerzy to najbardziej pożądani na rynku producenci, których produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.
Cersanit
Koło
Elita
Deftrans
Astor
Stolkar