Lustra

Lustra

Czy może istnieć piękna łazienka bez lustra? Zdecydowanie jest to element, który podkreśla jej styl i ułatwia codzienne funkcjonowanie w pomieszczeniu. Nasz sklep oferuje lustra LED, lustra z kinkietami, z półkami, w ramie. Za produkcję naszych luster odpowiadają Szkłomal, Lawabo, Cersanit, Astor, Deftrans. Oferujemy najmodniejsze modele, które idealnie wkomponują się w urządzane wnętrze i podkreślą jego charakter.
Masz pytania? Zadzwoń!
Lustra
Lustra LED

Lustra LED

Lustra LED to rozwiązanie, które docenią wszystkie kobiety, wykonujące zabiegi pielęgnacyjne i makijaż. Perfekcyjne oświetlenie lustra zgodne z najnowszymi trendami dostępne w sklepie Hydro-Dom.
Lustra z kinkietami

Lustra z kinkietami

Lustra z kinkietami to modele, których popularność nie słabnie od lat. Rozwiązanie praktyczne, a jednocześnie stylowo podkreślające wnętrze – sprawdź modele, które oferujemy!
Lustra z półkami

Lustra z półkami

Lustra z półkami to idealna opcja, gdy powierzchnia użytkowa łazienki musi być maksymalnie wykorzystana. W sklepie Hydro-Dom każdy klient odnajdzie lustro z półkami, które spełni jego oczekiwania.
Lustra w ramie

Lustra w ramie

Lustra w ramie to ponadczasowe i eleganckie rozwiązanie, które może znacznie wzbogacić wizualne atuty łazienki. Najnowsze modele luster w ramie dostępne są również w naszej ofercie.

Nasi partnerzy

Sklep Hydro-Dom współpracuje z wiodącymi markami w dziedzinie ceramiki, armatury i wyposażenia łazienek. Nasi partnerzy to najbardziej pożądani na rynku producenci, których produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.
Szkłomal
Lawabo
Cersanit
Astor
Deftrans