Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe to idealne rozwiązania zarówno do małych łazienek, jak i dużych salonów kąpielowych, na które coraz częściej decydują się klienci. Oferujemy drzwi prysznicowe, parawany nawannowe, kabiny walk-in, kabiny asymetryczne, kabiny 4-ścienne, kabiny z hydromasażem. Kabiny dostępne w sklepie pochodzą od producentów, takich jak Sanplast, Cersanit, Koło, Rea, Sea-Horse. Dobranie idealnej kabiny nie jest prostym zadaniem, często uzależnione jest od kształtu i wielkości pomieszczenia. Nasi doradcy pomogą wybrać kabinę, która będzie wizualnym dopełnieniem łazienki, a jednocześnie zapewni komfort użytkownikom.
Masz pytania? Zadzwoń!
Kabiny prysznicowe
Drzwi prysznicowe

Drzwi prysznicowe

Funkcjonalne drzwi prysznicowe to element, który wzbogaca wnętrze łazienki, jednocześnie ułatwiając korzystanie z kabiny. Hydro-Dom oferuje bogaty wybór najlepszej jakości drzwi prysznicowych, które spełnią oczekiwania wszystkich klientów.
Parawany nawannowe

Parawany nawannowe

Parawany nawannowe są rozwiązaniem, które pozwala osiągnąć kompromis między chęcią posiadania zarówno wanny, jak i prysznica. Ważne, by odpowiadały stylowi łazienki i podkreślały jej charakter. Polecamy parawany, oferowane w naszym sklepie.
Kabiny walk-in

Kabiny walk-in

Kabiny walk-in to trend ostatnich lat, który nie słabnie. Zarówno kabiny, jak i pomysły na ich aranżację znajdą Państwo w ofercie sklepu Hydro-Dom.
Kabiny asymetryczne

Kabiny asymetryczne

Kabiny asymetryczne to rozwiązanie dla nietypowych łazienek, które trudno jest odpowiednio zaaranżować. Szeroki wybór tego typu kabin od najlepszych producentów to oferta sklepu Hydro-Dom.
Kabiny 4-ścienne

Kabiny 4-ścienne

Kabiny 4-ścienne są praktycznym, jednocześnie stale modnym elementem łazienek. W najnowszych kolekcjach wiodących marek wygląd kabin 4-ściennych zadziwia połączeniem z praktycznością.
Kabiny z hydromasażem

Kabiny z hydromasażem

Marzysz o odrobinie luksusu we wnętrzu własnej łazienki? Domowe SPA to Twoje pragnienie? Sprawdź ofertę kabin prysznicowych z hydromasażem, które przeniosą Twój relaks w zaciszu własnej łazienki na wyższy poziom.

Nasi partnerzy

Sklep Hydro-Dom współpracuje z wiodącymi markami w dziedzinie ceramiki, armatury i wyposażenia łazienek. Nasi partnerzy to najbardziej pożądani na rynku producenci, których produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.
Sanplast
Cersanit
Koło
Rea
Sea-Horse