Ceramika łazienkowa

Ceramika łazienkowa

Ceramika łazienkowa, dostępna w sklepie Hydro-Dom, to umywalki, kompakty WC, miski WC, stelaże podtynkowe WC, pisuary i bidety. W naszym sklepie oferujemy produkty wiodących marek, takich jak Cersanit, Koło, Roca, Rea. Ceramika, którą sprzedajemy, jest najwyższej jakości oraz pochodzi z najnowszych linii, zgodnych z trendami aranżacyjnymi w Polsce i na świecie. Nasi sprzedawcy doradzą przy wyborze ceramiki, by spełniała oczekiwania, a jednocześnie była w atrakcyjnej cenie.
Masz pytania? Zadzwoń!
Ceramika łazienkowa
Umywalki

Umywalki

Piękna umywalka to dopełnienie wnętrza łazienki. Idealny model powinien być jednocześnie funkcjonalny. Sprawdź ofertę umywalek Hydro-Dom, wpisujących się w najnowsze trendy.
Kompakty WC

Kompakty WC

Popularność kompaktów WC nie spada z biegiem lat, obecnie stanowią modny element łazienki. Zobacz nowoczesne kompakty, wyprodukowane przez naszych partnerów.
Miski WC

Miski WC

Podwieszane miski WC to elegancja i funkcjonalność w jednym. Jest to rozwiązanie praktyczne, które umożliwia łatwiejsze utrzymanie higienicznej czystości.
Stelaże podtynkowe WC

Stelaże podtynkowe WC

Jakość stelażu to istotna kwestia, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i bezawaryjność przez wiele lat. Sprawdź sprawdzone, najlepsze modele, jakie mamy w swojej ofercie.
Pisuary

Pisuary

Nowym trendem jest montaż pisuaru w prywatnych łazienkach. Sprawdź, jak stylowe modele możemy Ci zaoferować
Bidety

Bidety

Posiadanie bidetu to szereg korzyści – przede wszystkim jednak ułatwia on higienę osobistą dorosłych i dzieci. Zobacz bidety, oferowane przez Hydro-Dom.

Nasi partnerzy

Sklep Hydro-Dom współpracuje z wiodącymi markami w dziedzinie ceramiki, armatury i wyposażenia łazienek. Nasi partnerzy to najbardziej pożądani na rynku producenci, których produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.
Cersanit
Koło
Roca
Rea