Armatura

Armatura

Armatura łazienkowa to elementy, które cechować musi najwyższa jakość i trwałość. W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju baterie łazienkowe i kuchenne, baterie pojedyncze i baterie do termy. Gwarantujemy, że wybór armatury z naszej oferty to wybór najlepszej jakości na lata!
Masz pytania? Zadzwoń!
Armatura
Baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe

Nowoczesne baterie łazienkowe wysokiej jakości to produkty, które są niezbędne w perfekcyjnym urządzeniu łazienki. Oferujemy szeroką gamę baterii, dopasowaną do każdego stylu.
Baterie kuchenne

Baterie kuchenne

Baterie kuchenne to produkty, które poza wyglądem i trwałością, mogą posiadać szereg funkcji, ułatwiających codzienne korzystanie z kuchni. Polecamy baterie, które starannie wyselekcjonowaliśmy w naszym sklepie.
Baterie pojedyncze

Baterie pojedyncze

Baterie pojedyncze wiodą prym wśród stylowych baterii ostatnich sezonów. Zapoznaj się z ofertą wysokiej jakości baterii w sklepie Hydro-Dom.
Baterie do termy

Baterie do termy

Baterie do termy to produkty, które cechować musi najwyższa klasa wykonania, solidność i trwałość. Nasi partnerzy to specjaliści w produkcji tego typu produktów.

Nasi partnerzy

Sklep Hydro-Dom współpracuje z wiodącymi markami w dziedzinie ceramiki, armatury i wyposażenia łazienek. Nasi partnerzy to najbardziej pożądani na rynku producenci, których produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach.
KFA
Cersanit
Kuchinox
Rea
Diamond
Duro
Hydroland
Quadron
Ferro
Deante
Franke
Laveo
Pyramis
Dafi